Lighthouse Coffee Cuba a Lyra Nibs

Neodolateľný balíček pre milovníkov kvalitnej horkej čokolády a výberovej kávy.

Obsahuje 200g zrnkovej čerstvo praženej Lighthouse Coffee Cuba Serrano Lavado, 200g Lyra Nibs v horkej čokoláde

Lyra Mandala Dark (prvá slovenská čokoláda s ocenením Great Taste 2014).

 

 

Dostupnosť Skladom
€18,90
Lighthouse Coffee Cuba a Lyra Nibs
lighthouse coffee cuba lyra nibs mandala
Novinka
Spokojnosť zákazníkov
1000+
spokojných zákazníkov
packeta
2000+
výdajných miest Packeta
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 60 €
Doručenie do 24 hodín
pre objednávky do 12.00 hod.

lighthouse coffee cuba lyra nibs mandalaBalíček obsahuje:

Zrnková káva Lighthouse Coffee Cuba Serrano Lavado 200g - čerstvo pražená výberová káva s bohatou a silnou chuťou kakaa, tabaku a s náznakmi lieskovcov v dlhej dochuti. Jej kvalitu ocenia tí, ktorí hľadajú silnú, výrazne horkú chuť s vôňou tabaku bez náznakov kyslosti.

Kávu Cuba Serrano Lavado pestujú farmári v pohorí Sierra Maestra vo vulkanickej pôde. Zber prebieha ručne, plody hneď spracujú mokrou metódou a sušia na slnku.

100% Arabica čerstvo upražená na Slovensku!

 

LYRA Nibs v horkej čokoláde, 200g - Rozdrvené kakaové bôby Fino de Aroma z Kolumbie v extrahorkej čokoláde (73,25%). Absolútna chuť čokolády, esencia dokonalosti.

Trvá hodiny vyrobiť rovnomerné čokoládové dražé a týždne vymyslieť receptúru. Nibs vznikajú postupným obaľovaním rozdrvených kakaových bôbov, vrstva po vrstve, kúsok po kúsku. Všetko sa začína pražením kakaových bôbov, pretože len tak sa dá dosiahnuť ich maximálna čerstvosť. Následne sú obaľované vrstvou horkej čokolády, až kým nevzniknú chrumkavé čokoládové kúsky. Skutočná chuť čokolády tak, ako ste ju doteraz nepoznali.

 

Lyra Duo Mandala Dark - Balenie dvoch mandál. Horká čokoláda je vyrobená z kakaa Fino de Aroma a v kombinácii so sušeným ovocím alebo scukornatenými lupeňmi kvetov vyberaných Master Chef Chocolatierom vytvára horko-sladko-kyslé trio. Je tenká a pevná a pri každom hryze počuť tvrdé puknutie. Výsledok je odpoveďou zisku prestížneho ocenenia Great Taste 2014. Ako prvá slovenská čokoláda.

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové balíčky
Záruka: 1 rok