Lighthouse Coffee Colombia a Lyra Naša dark

☕️ Viac čerstvo upraženej výberovej kávy a viac poctivej remeselnej čokolády.

Čerstvo pražená výberovka Lighthouse Coffee Colombia Supremo Rio Magdalena v 500g balení a dve chuťovky - čokolády Lyra Naša dark 80g a Lyra Coffee 25g v jednom balíčku.

Dostupnosť Skladom
€24,39 –3 % €23,50
Lighthouse Coffee Colombia a Lyra Naša dark
lighthouse coffee colombia lyra nasa premium
Tip
€24,39 –3 %
Spokojnosť zákazníkov
1000+
spokojných zákazníkov
packeta
2000+
výdajných miest Packeta
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 60 €
Doručenie do 24 hodín
pre objednávky do 12.00 hod.

Balíček obsahuje:

Lighthouse Coffee Colombia Supremo Rio Magdalena 500g - zrnková káva, ktorá patrí k najkvalitnejším kávam Južnej Ameriky. Dokonale vyvážená chuť čokolády, kakaa, lieskových orieškov, zrelých sliviek, hrozienok a sušených datlí. Jej špecifické veľké zrná ponúkame rovnomerne pražené - vyznačujú sa stredným až plným telom a veľmi jemnou aciditou.

Káva, ktorá naozaj chutí tak dobre, ako vyzerá. Toto je čerstvo upražená, nádherná 100% Arabica z Kolumbie, ktorú musíte ochutnať!

 

Lyra Naša dark - višňa, malina - Horká čokoláda s posypom višňa a malina 80g

V Južnej Amerike vyrástla, na Slovensku dospela. Horká čokoláda je bohato sypaná sušeným ovocím ako ríbezľa, čučoriedka, brusnica, malina, višňa alebo jahoda a spája tak sladkú chuť s horkou a tú s jemne kyslastou.

Je vyrobená z kakaa Fino de Aroma od bôbu až k výslednej tabuľke čokolády rozdelenej na osem častí. Lebo také je naše Slovensko. Každý kraj chutí inak a pre každý máme jeden kúsok.

Zloženie: Horká čokoláda- kakaová hmota (-obsah kakaovej sušiny min 53%), cukor kakaové maslo; emulgátor: sójový lecitín; aróma: prírodná vanilka. Posyp (3,5%) - lyofilizovaná čučoriedka a ríbezľa. Môže obsahovať mlieko a orechy.

ALERGÉNY: SÓJA

 

Lyra Coffee - Malá čokoládka pre všetkých milovníkov dokonalej chuti, v ktorej sa snúbi káva a čokoláda 25g

Mliečna čokoláda s kávou. Je možné hýčkať a štekliť chuťové poháriky jednou a tou istou kockou čokolády? Ulomte si kúsok z tejto tabuľky a čaká vás zážitok, ku ktorému sa budete chcieť vrátiť znova a znova.

Zloženie:
Mliečna čokoláda - kakaové maslo (podiel kakaovej sušiny min. 50%), cukor, sušené mlieko, kakaová hmota, kávový extrakt (1%). Môže obsahovať sóju a orechy.

Alergény: MLIEKO

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové balíčky
Záruka: 1 rok