Lighthouse Coffee Cuba & Vinpera Dunaj & med & Lyra Duo Mandala: darčekový balíček

Dokonalé delikatesy pre dokonalé dni.

Čerstvo pražená zrnková káva Lighthouse Coffee Cuba Turquino Lavado – 200 gramov - s vôňou horkej čokolády, tabaku a pražených lieskových orieškov.

Červené víno Vinpera Dunaj 2021, 250 ml - Dunaj vyniká vďaka aromatickej vôni lesného ovocia, čiernej ríbezle, horkej čokolády, vanilky, dubu a v plnej harmonickej chuti s príjemnou trieslovinou.

Lyra Duo Mandala - čokoláda je vyrobená z kakaa Fino de Aroma a v kombinácii so sušeným ovocím alebo scukornatenými lupeňmi kvetov vyberaných Master Chef Chocolatierom vytvára mliečno-sladko-kyslé trio. A nielen to. Je tenká a pevná a pri každom hryze počuť tvrdé puknutie.

Kvalitný domáci Agátový med priamo od včelára z Liptova.

Dostupnosť Skladom
€26,50
Lighthouse Coffee Cuba & Vinpera Dunaj & med & Lyra Duo Mandala: darčekový balíček
5D3 2064upr
Novinka
Spokojnosť zákazníkov
1000+
spokojných zákazníkov
packeta
2000+
výdajných miest Packeta
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 60 €
Doručenie do 24 hodín
pre objednávky do 12.00 hod.

Zrnková káva Lighthouse Coffee Cuba Turquino Lavado – 200 gramov

To je výberová káva s bohatou a silnou chuťou kakaa, tabaku a s náznakmi lieskovcov v dlhej dochuti. Jej kvalitu ocenia tí, ktorí hľadajú silnú, výrazne horkú chuť s vôňou tabaku bez náznakov kyslosti. Kávu Cuba Turquino Lavado pestujú farmári v pohorí Sierra Maestra vo vulkanickej pôde. Zber prebieha ručne, plody hneď spracujú mokrou metódou a sušia na slnku.

100% Arabica čerstvo upražená na Slovensku!

 

Červené víno Vinpera Dunaj 2021, 250 ml - Dunaj vyniká vďaka aromatickej vôni lesného ovocia, čiernej ríbezle, horkej čokolády, vanilky, dubu a v plnej harmonickej chuti s príjemnou trieslovinou.

 

Vinárstvo Vinpera založili v roku 2016. Celý proces zrodu skvelého vína od prípravy pôdy vo vinohrade až po odoslanie fľaše zákazníkovi tu majú úplne pod kontrolou.

Vedia tým garantovať tú najlepšiu kvalitu a rozpoznateľný typický lokálny charakter slovenských vín. Postupne vysádzajú vlastné vinohrady a starajú sa, aby pôda mala dostatok živín, aby vinič mal všetko čo potrebuje a vo vinohrade mohli dozrieť tie najlepšie strapce hrozna. Hrozno následne citlivo spracujú s využitím modernej reduktívnej technológie.

„Vďaka tomu, že s hroznom žijeme od jeho prvých kvetov, veľmi dobre poznáme jeho vlastnosti, využívame charakter lokálnej prírody, pôdy a mikroklímy, vieme vyprodukovať skvelé vína. Vínam poskytneme v zrecej pivnici dostatok času, aby vyzreli a mohli naplno prejaviť všetko, čo dostali do vienka. Na zdravie!,“ hovorí spolumajiteľ vinárstva Rastislav Ňukovič.

Agátový včelí med priamo od včelára - 250 gramov

Slovenský agátový včelí med je kvalitný med priamo z úľa od včelára z rodinnej liptovskej farmy Slnečná.

 

Má slamovú až zlatožltú farbu, lahodnú a jemnú chuť. Agátový med patrí k najčírejším medom.

Vďaka vysokému obsahu fruktózy kryštalizuje len veľmi pomaly a zachováva si tak tekutú, medovú formu. Je bez akýchkoľvek úprav, prísad, konzervantov či farbív.

 

Lyra DUO Mandala Milk 34 g

 

To je balenie dvoch okrúhlych a dokonalých mandál. Pre teba a pre teba. Lebo si zaslúžiš.

 

Mliečna čokoláda je vyrobená z kakaa Fino de Aroma a v kombinácii so sušeným ovocím alebo scukornatenými lupeňmi kvetov vyberaných Master Chef Chocolatierom vytvára mliečno-sladko-kyslé trio.

 

A nielen to. Je tenká a pevná a pri každom hryze počuť tvrdé puknutie.

 

Lyra DUO Mandala Milk sa môže právom pýšiť prestížnym ocenením Great Taste 2014. Ako prvá slovenská čokoláda.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové balíčky
Záruka: 1 rok