Lighthouse Coffee Degustačný balíček

Ochutnajte, ktorá káva bude vaša najobľúbenejšia. Tri perly z Južnej Ameriky čerstvo upražené na Slovensku v jednom balíčku.

 

Zrnková káva Lighthouse Coffee Colombia Supremo Rio Magdalena patrí k najkvalitnejším kávam Južnej Ameriky. Dokonale vyvážená chuť čokolády, kakaa, lieskových orieškov, zrelých sliviek, hrozienok a sušených datlí. Jej špecifické veľké zrná ponúkame rovnomerne pražené - vyznačujú sa stredným až plným telom a veľmi jemnou aciditou.

 

Zrnková káva Lighthouse Coffee Brazil Cerrado Dulce 17/18NY Fine Cup. Jedna z najobľúbenejších zrnkových káv nielen u nás, ale aj vo svete. Zanecháva excelentný "krémový" pocit v ústach s vôňou kakaa, sladu a čokolády. Dochuť charakterizujú tóny karamelu a pražených lieskových orieškov. Káva s veľmi nízkou aciditou a bohatou cremou je ideálna pre espresso.

 

Zrnková káva Lighthouse Coffee Cuba Serrano Lavado. To je výberová káva s bohatou a silnou chuťou kakaa, tabaku a s náznakmi lieskovcov v dlhej dochuti. Jej kvalitu ocenia tí, ktorí hľadajú silnú, výrazne horkú chuť s vôňou tabaku bez náznakov kyslosti.

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom
lighthouse coffee degustacny balicek 0002
Novinka
od €12,90

☕️Ochutnajte, ktorá káva bude vaša najobľúbenejšia. Dve perly z Južnej Ameriky, čokoládová India a veselá káva z...

1136/75
lighthouse coffee degustacne 200g
Akcia Tip
od €21,50
€22,70 (až –5 %)

Ochutnajte, ktorá káva bude vaša najobľúbenejšia. Dve perly z Južnej Ameriky a mohutná horkastá India - všetky...

+ ďalšie
827/200
Spokojnosť zákazníkov
1000+
spokojných zákazníkov
packeta
2000+
výdajných miest Packeta
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 60 €
Doručenie do 24 hodín
pre objednávky do 12.00 hod.