Automatický kávovar Nivona CafeRomatica 550 a 4 kg kávy mesačne

Značka: Nivona

Hľadáte do firmy nový kávovar a čerstvo praženú kávu k tomu? Automatický kávovar Nivona CafeRomatica 550 (v hodnote 599€) je všestranný stroj, ktorý pripraví nielen espresso, ale aj mliečne špeciality od cappuccina až po latte macchiato.

Je ideálnym riešením do menších kancelárií, denne zvládne bez problémov 20-30 šálok kávy. Jednoduché ovládanie v kombinácii s nemeckou kvalitou a čerstvo praženou kávou Lighthouse Coffee zabezpečí kvalitnú kávu ako z kaviarne.

Mesačný paušál za 139 eur bez DPH zahŕňa:

- mesačnú dodávku 4 kilogramov čerstvo praženej kávy Lighthouse Coffee

- 5x údržba kávovaru počas doby viazanosti

- viazanosť 24 mesiacov - po jej uplynutí dostávate nový kávovar

Máte možnosť doobjednať si k paušálu aj pravidelný mesačný servis kávovaru (alebo podľa dohody) - práca zahŕňa kompletnú údržbu - odvápnenie, vyčistenie a nastavenie kávovaru.

Dostupnosť Skladom
€154,80
Automatický kávovar Nivona CafeRomatica 550 a 4 kg kávy mesačne
Značka: Nivona
nicr 550 3
Novinka
Spokojnosť zákazníkov
1000+
spokojných zákazníkov
packeta
2000+
výdajných miest Packeta
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 60 €
Doručenie do 24 hodín
pre objednávky do 12.00 hod.

Automatický kávovar Nivona CafeRomatica 550 

Hľadáte do firmy nový kávovar a čerstvo praženú kávu k tomu? Automatický kávovar Nivona CafeRomatica 550 je všestranný automatický kávovar, ktorý pripraví nielen espresso, ale aj mliečne špeciality od cappuccina až po latte macchiato.

 

Vďaka manuálnemu systému napenovania mlieka SPUMATOR budete vždy vedieť, že sa môžete tešiť na prvotriedne šľahanie mlieka a na dokonalé cappuccino. Ľahké ovládanie šľahača je spojené aj s jeho šikovnou údržbou, o ktorú sa stará automatický systém odvápňovania a čistenia.

Farebný 2,4'' TFT displej so symbolmi vám ešte viac uľahčí a urýchli prípravu vašej kávy. Zároveň si môžete zvoliť aj objem kávy, nastaviť silu arómy každej šálky, mletie zŕn a aj tlak. Vďaka možnosti prípravy 2 nápojov v jednom momente spríjemnite naraz deň ako sebe, tak aj niekomu ďalšiemu.

Je ideálnym riešením do menších kancelárií, denne zvládne bez problémov 20-30 šálok kávy. Jednoduché ovládanie v kombinácii s nemeckou kvalitou a čerstvo praženou kávou Lighthouse Coffee zabezpečí kvalitnú kávu ako z kaviarne.

nivona-nicr-550-text

Stručný popis vlastností automatického kávovaru Nivona CafeRomatica 550

 • Nastaviteľná teplota kávy: 3 stupne
 • Nastaviteľná intenzita kávy: 3 stupne
 • Funkcia prípravy horúcej vody: 3 stupne
 • Nastaviteľné množstvo kávy: 20 ml - 240 ml
 • Nastaviteľný výtok kávy: 14 cm
 • Možnosť prípravy 2 nápojov naraz
 • Nastavenie individuálnych receptov
 • Displej: farebný TFT displej
 • Dizajn: matná čierna farba s chrómovými prvkami
 • Mliečna pena: manuálny šľahač SPUMATORE
 • Vyberateľná, umývateľná varná jednotka
 • Kónický mlynček vyrobený z kalenej ocele
 • Nastavenie hrúbky mletia
 • ECO režim pre šetrenie elektrickej energie 
 • Spotreba 0-wattov vo vypnutom stave
 • Individuálne nastavenie tvrdosti vody: 4 stupne
 • Upozornenie na výmenu filtra
 • Automatické programy pre hygienu a starostlivosť (preplach, čistenie, odvápňovanie)
 • Príkon: 1455 W
 • Napätie: 230 V 
 • Tlak čerpadla: 15 bar
 • Kapacita zásobníka na kávu: 250 g
 • Kapacita nádržky na vodu: 2,2 l
 • Váha: 8,2 kg
 • Rozmery: 24 x 34 x 46 (š,v,h)

Všestranný automatický kávovar s vynikajúcim pomerom ceny a výkonu

Nádoba na vodu disponuje objemom 2,2 litra, čo postačí na niekoľko veľkých šálok kávy, teda doplňovanie vody nebude potrebné tak často. Zásobník na kávu potom pojme až 250 gramov kávových zŕn. Teplotu kávu si budete môcť zvoliť hneď v troch stupňoch.

Pokiaľ hľadíte na ekonomickú stránku spotrebiča, tak automatický kávovar Nivona 550 ponúka aj ECO režim s úsporou elektrickej energie.

Nivona CafeRomatica 550 so systémom Aromatica

Presso stroj je vybavený systémom Aromatica, ktorý je patentovaný samotnou značkou Nivona a je tak zárukou dokonalej intenzívnej arómy pripravovanej kávy.

 

Tichý kónický mlynček CafeRomatica z kalenej ocele dokáže pomlieť kávové zrná presne podľa vašich predstáv. Pomletá káva potom putuje v odmeranej dávke do komory, kde dôjde k jej utlačeniu a spareniu horúcou vodou. 

Pôsobením tlaku 15 barov a zväčšením varnej komory sa voda s kávou dostanú do vírivého pohybu, vďaka čomu je možné dosiahnuť silnejšie uvoľnenie lahodnej arómy. Zväčšenie varnej komory umožňuje veko, ktoré je uložené na pružinách. 

Všestranný automatický kávovar s vynikajúcim pomerom ceny a výkonu

Nádoba na vodu disponuje objemom 2,2 litra, čo postačí na niekoľko veľkých šálok kávy, teda doplňovanie vody nebude potrebné tak často. Zásobník na kávu potom pojme až 250 gramov kávových zŕn. Teplotu kávu si budete môcť zvoliť hneď v troch stupňoch. Pokiaľ hľadíte na ekonomickú stránku spotrebiča, tak automatický kávovar Nivona 550 ponúka aj ECO režim s úsporou elektrickej energie.

Nivona CafeRomatica 550 so systémom Aromatica

Presso stroj je vybavený systémom Aromatica, ktorý je patentovaný samotnou značkou Nivona a je tak zárukou dokonalej intenzívnej arómy pripravovanej kávy. Tichý kónický mlynček CafeRomatica z kalenej ocele dokáže pomlieť kávové zrná presne podľa vašich predstáv. Pomletá káva potom putuje v odmeranej dávke do komory, kde dôjde k jej utlačeniu a spareniu horúcou vodou. 

Pôsobením tlaku 15 barov a zväčšením varnej komory sa voda s kávou dostanú do vírivého pohybu, vďaka čomu je možné dosiahnuť silnejšie uvoľnenie lahodnej arómy. Zväčšenie varnej komory umožňuje veko, ktoré je uložené na pružinách. NIVCA0025_5

Praktická samonasávacia napeňovacia dýza

Ak ste milovníkmi mliečnych nápojov, tak vďaka automatickému kávovaru Nivona CafeRomatica 550 bude ich príprava hračkou úplne pre každého. Ľahko tak napríklad vyrobíte latte macchiato pomocou samonasávacej napeňovacej dýzy,  ktorá vyrobí nielen paru, ale aj horúcu vodu. Pre dokonalú mliečnu penu potom stačí vložiť nádobu s mliekom pod dýzu a nasávaciu hadičku ponoriť do nádobky a zahájiť samotné napeňovanie.

Kávovar na zrnkovú kávu s ľahkým čistením

Zabudnite na zložité rozoberanie prístroja, a ešte namáhavejšie čistenie. Kávovar na zrnkovú kávu Nivona disponuje nielen automatickými programami na čistenie, odvápnenie a preplachovanie, ale taktiež umožňuje vybratie varnej jednotky, vďaka čomu ju môžete veľmi jednoducho opláchnuť pod tečúcou vodou. Pravidelným čistením udržíte 100 % čistotu prístroja a zabránite tvorbe baktérií či plesní.
nivvybvarjed-1

Pressovar s displejom pre jednoduchú obsluhu

Aby bola obsluha čo najjednoduchšia a ľahko pochopiteľná pre každého, tak výrobca vybavil pressovar Nivona CafeRomatica 520 digitálnym displejom, ktorý vás bude informovať o každom procese pomocou intuitívnych symbolov. Nechýba ani možnosť zvoliť si množstvo vyrobenej kávy od 20 do 240 ml.

Tiež môžete podľa svojich predstáv voliť silu arómy od 7 do 11 gramov. Aj preto môžete s kávovarom Nivona CafeRomatica 550 docieliť presne také espresso, ktoré máte najradšej.

Doprajte si dokonalú chuť kávy s jednoduchým ovládaním a nemeckou kvalitou!

V základných balíčkoch kávového predplatného ponúkame spolu s kávovarom výber z najlepších čerstvo pražených káv - Lighthouse Coffee.

Zrnková káva Lighthouse Coffee Colombia Supremo Rio Magdalena patrí k najkvalitnejším kávam Južnej Ameriky. Chutí tak dobre, ako vyzerá, je krásne rozmanitá, ale vyvážená.Nájdete v nej chuť čokolády, lieskových orieškov, zrelých sliviek, hrozienok a sušených datlí. Jej špecifické veľké zrná ponúkame rovnomerne pražené - vyznačujú sa stredným až plným telom a jemnou aciditou.

Zrnková káva Lighthouse Coffee Cuba Serrano Lavado je výberová káva s bohatou a silnou chuťou kakaa, tabaku a s náznakmi lieskovcov v dlhej dochuti. Jej kvalitu ocenia tí, ktorí hľadajú silnú, výrazne horkú chuť s vôňou tabaku bez náznakov kyslosti. Pestujú ju farmári v pohorí Sierra Maestra vo vulkanickej pôde. Zber prebieha ručne, miestni pestovatelia plody hneď spracujú mokrou metódou a sušia na slnku.

Zrnková káva Lighthouse Coffee Brazil Cerrado Dulce NY17/18 Fine Cup právom patrí medzi jednu z najobľúbenejších zrnkových káv nie len u nás, ale aj vo svete. Zanecháva excelentný "krémový" pocit v ústach s vôňou kakaa, sladu a čokolády. Dochuť charakterizujú tóny karamelu a pražených lieskových orieškov. Káva s veľmi nízkou aciditou a bohatou cremou je ideálna pre espresso. 

Zrnková káva Lighthouse Coffee India Plantation Bababudan AA to je výberová káva s chuťami horkej čokolády, sladkého karamelu a tabaku, ktoré sa spájajú s jemne praženými lieskovými orieškami. Pestuje sa v juhozápadnom regióne Indie Bababudan v provincii Mysore na úrodných svahoch pohoria Karnataka v nadmorských výškach 1 400 – 1 800 metrov. Kávy z tejto oblasti sú najznámejšie a najobľúbenejšie zo všetkých indických káv. Veľmi kvalitné veľké AA zrnká sú spracované mokrou metódou.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kávovary pre firmy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 10 kg
Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat
Funkcie: Cappuccino a latte, Displej, Mlynček na kávu, Nastavenie množstva vody, Odkvapkávací systém, Odvápňovací systém, Parná dýza, Príprava dvoch šálok naraz, Režim úspory energie, Samočistiaci systém
Objem vodného zásobníka: 2200 ml
Objem nádoby na kávové zrná: 250 g
Počet stupňov jemn.mletia: 3
Počet teplotných nastavení: 3
Tlak: 15 bar
Príkon: 1 455 W
Tvar kameňov: Kónický
Základné funkcie: Mlynček na kávu, Cappuccino a latte, Parná dýza, Bez mliečneho systému