Káva s logom vašej firmy

Originálny darček pre vašich klientov, zamestnancov, partnerov v podnikaní - čerstvo pražená výberová káva s obalom podľa vašich predstáv - využite vaše logo, názov vašej firmy alebo jednoduché želanie a potešte tak ľudí okolo seba naozaj štýlovo.  

Je to jednoduché a vy sa nemusíte o nič starať - stačí, keď nám poviete vašu predstavu a ostatné zariadime my.

Navrhneme obal, upražíme kávu, zabalíme, potlačíme obal vašim logom alebo nápisom a doručíme až k vám.

Personalizované obaly na kávu a kávu s vlastnou etiketou môžete využiť aj v menších firmách - vaše predstavy vieme zrealizovať už od 30 kusov. 

Aké obaly na kávu sú k dispozícii?

Na výber je široká paleta materiálov a farieb. Najčastejšie využívame prírodnú hnedú - kraftovú - alebo bielu farbu obalu, k dispozícii sú ale aj žlté, tyrkysové alebo ružové.Všetky naše obaly majú zabudovaný aromaventil, ktorý umožňuje unikaniu plynov, ktoré káva po pražení uvoľňuje. Aromaventil zároveň zabraňuje prístupu vzduchu. Káva tak zostane dlho čerstvá.

Stíhame to ešte? Koľko trvá praženie a výroba obalov?

Po odsúhlasení grafického návrhu vašej personalizovanej kávy vieme pre vás kávu s vašou etiketou a obalom pripraviť najneskôr do dvoch týždňov. Často to však stíhame oveľa skôr.

Akú kávu zabalíte do našich obalov?

Na výber máme čerstvo praženú kávu Lighthouse Coffee - Lighthouse Coffee Colombia Supremo Rio Magdalena - ide o výberovú kávu - 100% Arabica, ktorá patrí k najkvalitnejším kávam Južnej Ameriky. Dokonale vyvážená chuť čokolády, kakaa, lieskových orieškov, zrelých sliviek, hrozienok a sušených datlí. Jej špecifické veľké zrná ponúkame rovnomerne pražené - vyznačujú sa stredným až plným telom a veľmi jemnou aciditou. 

Zrnkovú kávu Lighthouse Coffee Brazil Cerrado Dulce 17/18 Fine Cup - jednu z najobľúbenejších zrnkových káv nielen u nás, ale aj vo svete. Zanecháva excelentný "krémový" pocit v ústach s vôňou kakaa, sladu a čokolády. Dochuť charakterizujú tóny karamelu a pražených lieskových orieškov. Káva s veľmi nízkou aciditou a bohatou cremou je ideálna pre espresso.

Koľko to stojí?

Cenovú ponuku vám vieme pripraviť na mieru - potrebujeme vedieť, aké balenie kávy by ste chceli (koľko gramov) a tiež vašu predstavu o obale a etikete - či vaše logo dáme ako nálepku alebo urobíme potlač na obal, na cenu má vplyv aj počet kusov. Pozor - tvorba grafiky je zahrnutá v cene kávy, takže za ňu neplatíte!

Prosím, ozvite sa nám a cenovú kalkuláciu vám pripravíme ešte dnes. 

Spokojnosť zákazníkov
1000+
spokojných zákazníkov
packeta
2000+
výdajných miest Packeta
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 60 €
Doručenie do 24 hodín
pre objednávky do 12.00 hod.