Automatický kávovar Nivona CafeRomatica 790 a 8 kg kávy mesačne

Značka: Nivona

Hľadáte do firmy nový kávovar a čerstvo praženú kávu k tomu? Automatický kávovar Nivona NICR 790 (v hodnote 899€) je dizajnový a všestranný stroj, ktorý pripraví nielen espresso, ale aj mliečne špeciality od cappuccina až po latte macchiato jednoducho a v špičkovej kvalite.

Je ideálnym riešením do väčších kancelárií, denne zvládne bez problémov 40-50 šálok kávy. Jednoduché ovládanie v kombinácii s nemeckou kvalitou a čerstvo praženou kávou Lighthouse Coffee podľa vášho výberu zabezpečí kvalitnú kávu ako z kaviarne. Môže byť váš už za jednorazový poplatok 100 eur plus mesačný paušál v sume za 229 eur bez DPH. 

Cena zahŕňa:

- 8 kilogramov čerstvo praženej kávy Lighthouse Coffee za mesiac

- 5x údržba kávovaru

- mesačný servis kávovaru podľa dohody - odvápnenie, vyčistenie a nastavenie kávovaru

- viazanosť 24 mesiacov - po jej uplynutí dostávate nový kávovar

Dostupnosť Skladom
€274,80
Automatický kávovar Nivona CafeRomatica 790 a 8 kg kávy mesačne
Značka: Nivona
1116 2 automaticky kavovar nivona caferomatica 790 a 8 kg kavy mesacne
Novinka
Spokojnosť zákazníkov
1000+
spokojných zákazníkov
packeta
2000+
výdajných miest Packeta
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 60 €
Doručenie do 24 hodín
pre objednávky do 12.00 hod.

Nivona CafeRomatica 790

 

Hľadáte do firmy nový kávovar a čerstvo praženú kávu k tomu? Automatický kávovar Nivona NICR 790 je dizajnový a všestranný automatický kávovar, ktorý pripraví nielen espresso, ale aj mliečne špeciality od cappuccina až po latte macchiato v špičkovej kvalite.

Je ideálnym riešením do väčších kancelárií, denne zvládne bez problémov 40-50 šálok kávy. Jednoduché ovládanie v kombinácii s nemeckou kvalitou a čerstvo praženou kávou Lighthouse Coffee zabezpečí kvalitnú kávu ako z kaviarne.

NIVAK909_1

Nivona CafeRomatica 790 je dizajnový a všestranný automatický kávovar v čiernom vyhotovení. Vďaka do detailu prepracovaným funkciám a jednoduchému ovládaniu v kombinácii s nemeckou kvalitou, si budete môcť dopriať kvalitnú kávu ako z kaviarne. Presso stroj je ideálnym riešením do väčších kancelárií.

S kávovarom Nivona CafeRomatica 790 ľahko pripravíte nielen espresso, ale aj mliečne špeciality od cappuccina až po latte macchiato. Kávovar na espresso disponuje vlastným mlynčekom na zrnkovú kávu, dýzou na prípravu mliečnych špecialít a profesionálnym tlakom 15 barov.

Aké sú kľúčové vlastnosti automatického kávovaru Nivona CafeRomatica 790:

 • Farebný TFT displej

 • Bluetooth na prepojenie s aplikáciou NIVONA

 • Kvalitný kónický mlynček z kalenej ocele

 • Tlak čerpadla: 15 barov

 • Výškovo nastaviteľný výtok kávy do 14 cm

 • 1455 W

 • ECO režim

 • Nádržka na vodu: 2,2 L

 • Nádobka na kávové zrná: 250 g

 • Systém predohrevu

 • Aroma Balance System (3 profily)

 • Cappuccino-Connaisseur (Cappuccino-znalec)

 • Nastaviteľná sila kávy (5 stupňov)

 • Nastaviteľný stupeň mletia zrna

 • Nastaviteľná teplota kávy (3 stupne)

 • Nastaviteľné množstvo kávy

 • Funkcia prípravy dvoch káv súčasne

 • Vyberateľná varná jednotka pre dokonalú hygienu

 • Funkcia oplachovania pre OneTouch SPUMATORE

 • Ľahko čistiteľný mliečny systém

 • Filter vody CLARIS súčasťou balenia

 • Kontrolka výmeny filtra

 • Program automatickej starostlivosti o odvápnenie a čistenie

 • Cappuccino stlačením tlačidla. Jednoduché, rýchle a teraz v novom dizajne. Pretože náš rad 7 dostane štyri nové modely. Kvalitný materiál sa snúbi s estetikou. Pre milovníkov latte a latte macchiato. Okrem systému Aroma Balance teraz v týchto plne automatických kávovaroch funguje aj Cappuccino Connoisseur. Na cappuccino ako od baristu. 

   

NIVAK909_3

Automatický kávovar Nivona CafeRomatica 790 s jednoduchým ovládaním

Aby bola obsluha čo najjednoduchšia a ľahko pochopiteľná pre každého, tak výrobca vybavil automatický kávovar Nivona CafeRomatica 790 TFT displejom, ktorý vás bude informovať o každom procese. Nechýba ani možnosť zvoliť si množstvo vyrobenej kávy od 20 do 240 ml. Môžete si dokonca nastaviť aj teplotu kávy a to až v troch stupňoch.

Funkcia Moja Káva vám umožní uložiť si recept na váš obľúbený kávový nápoj. K dispozícii budete mať päť voľných pozícií. Nádoba na vodu disponuje objemom 2,2 litra, čo postačí na niekoľko veľkých šálok kávy, takže dopĺňanie vody nebude tak často potrebné. Zásobník na kávu pojme až 250 gramov kávových zŕn. Na namletie vašej zrnkovej kávy má plnoautomatický kávovar Nivona CafeRomatica 790 k dispozícii kužeľový mlynček z kalenej ocele.

 

Kávovar na zrnkovú kávu Nivona umožní ľahké čistenie stlačením tlačidla

Aby ste si vychutnali vaše cappuccino ako sa patrí, mliečny systém musí byť dôsledne vyčistený. Kávovar na zrnkovú kávu Nivona CafeRomatica 790 ponúka veľmi jednoduché čistenie stlačením jediného tlačidla. Bez toho, aby ste mali návod, pressovar Nivona CafeRomatica 790 vás pomocou displeja bude presne inštruovať, čo musíte urobiť.

Smarter Coffee 

Vďaka Bluetooth pripojeniu môžete prístroj ovládať pomocou smartfónu alebo tabletu, sledovať štatistiku, alebo meniť nastavenia nápojov. Stačí si bezplatne stiahnuť aplikáciu Nivona App, spárovať zariadenie s Vaším plne automatickým kávovarom a ovládanie na diaľku je pripravené. Aplikácia je k dispozícii na App Store a Google Play.

nivona-nicr-790-front-1-1

Doprajte si lahodné cappuccino

Stlačte jediné tlačidlo na kávovare Nivona CafeRomatica 790 a pripravíte si vaše milované cappuccino tak, ako ho máte radi. Rovnakým spôsobom si môžete ľahko a rýchlo pripraviť aj latte macchiato. Plnoautomatický kávovar totiž disponuje dýzou OneTouch SPUMATORE na vytvorenie vašich obľúbených mliečnych špecialít. Kávovar na zrnkovú kávu Nivona CafeRomatica 790 vyniká intuitívnym ovládaním a displejom, na ktorom uvidíte všetko potrebné.

Plnoautomatický kávovar Nivona CafeRomatica 790 vám pripraví kávu tak, ako ju máte radi

Plnoautomatický kávovar Nivona CafeRomatica zo série 7 vám umožní živé (live) programovanie. Vy si tak môžete ľahko upraviť parametre pripravovanej kávy. Presso stroj Nivona CafeRomatica 790 si vami upravený recept uloží do pamäte a pripraví vám tak vždy vašu obľúbenú kávu podľa uloženej receptúry.

 

Doprajte si dokonalú chuť kávy s jednoduchým ovládaním a nemeckou kvalitou!

V základných balíčkoch kávového predplatného ponúkame spolu s kávovarom výber z najlepších čerstvo pražených káv - Lighthouse Coffee.

Zrnková káva Lighthouse Coffee Colombia Supremo Rio Magdalena patrí k najkvalitnejším kávam Južnej Ameriky. Chutí tak dobre, ako vyzerá, je krásne rozmanitá, ale vyvážená.Nájdete v nej chuť čokolády, lieskových orieškov, zrelých sliviek, hrozienok a sušených datlí. Jej špecifické veľké zrná ponúkame rovnomerne pražené - vyznačujú sa stredným až plným telom a jemnou aciditou.

Zrnková káva Lighthouse Coffee Cuba Serrano Lavado je výberová káva s bohatou a silnou chuťou kakaa, tabaku a s náznakmi lieskovcov v dlhej dochuti. Jej kvalitu ocenia tí, ktorí hľadajú silnú, výrazne horkú chuť s vôňou tabaku bez náznakov kyslosti. Pestujú ju farmári v pohorí Sierra Maestra vo vulkanickej pôde. Zber prebieha ručne, miestni pestovatelia plody hneď spracujú mokrou metódou a sušia na slnku.

Zrnková káva Lighthouse Coffee Brazil Cerrado Dulce NY17/18 Fine Cup právom patrí medzi jednu z najobľúbenejších zrnkových káv nie len u nás, ale aj vo svete. Zanecháva excelentný "krémový" pocit v ústach s vôňou kakaa, sladu a čokolády. Dochuť charakterizujú tóny karamelu a pražených lieskových orieškov. Káva s veľmi nízkou aciditou a bohatou cremou je ideálna pre espresso. 

Zrnková káva Lighthouse Coffee India Plantation Bababudan AA to je výberová káva s chuťami horkej čokolády, sladkého karamelu a tabaku, ktoré sa spájajú s jemne praženými lieskovými orieškami. Pestuje sa v juhozápadnom regióne Indie Bababudan v provincii Mysore na úrodných svahoch pohoria Karnataka v nadmorských výškach 1 400 – 1 800 metrov. Kávy z tejto oblasti sú najznámejšie a najobľúbenejšie zo všetkých indických káv. Veľmi kvalitné veľké AA zrnká sú spracované mokrou metódou.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kávovary pre firmy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 9 kg
Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat
Funkcie: Cappuccino a latte, Mliečne receptúry stlačením jediného tlačidla, Mlynček na kávu, Nastavenie sily kávy
Objem vodného zásobníka: 2200 ml
Objem nádoby na kávové zrná: 250 g
Počet stupňov jemn.mletia: 3
Počet teplotných nastavení: 3
Tlak: 15 bar
Príkon: 1 455 W
Tvar kameňov: Kónický
Základné funkcie: Mlynček na kávu, Cappuccino a latte, Parná dýza, Bez mliečneho systému
Smart (ovládanie mobilom): Áno
Prednastavené programy: Áno
Počet prednast.nápojov: 8